MB NA BAUMA 2010

10-03-2010
MB NA BAUMA 2010

BAUMA 2010, najważniejsze międzynarodowe  targi w sektorze budownictwa, na które rynek czekał niecierpliwie od 2007 roku, będą wymarzoną areną dla prezentacji dokonań MB S. p. A.

Impreza, która w tym roku odbędzie się w dniach 19-25 kwietnia w Monachium - raz na trzy lata prezentuje najnowsze tendencje i dokonania techniczne jest ważnym punktem odniesienia dla producentów maszyn budowlanych, materiałów budowlanych oraz dla przemysłu wydobywczego.

Dla firmy z Vicenzy będzie to ważna okazja, by pochwalić się wysoką jakością swych wyrobów i zaprezentować swe walory, które pozwoliły jej w krótkim czasie osiągnąć dominująca pozycję w swym sektorze.

MB zaprezentuje w Monachium kruszarki czerpakowe w trzech różnych miejscach: na stoisku wewnątrz hali, w  punkcie promocyjnym - na dziedzińcu - pomiędzy pawilonami A6 i B6, gdzie będzie można otrzymać wszelkie informacje techniczne i poznać zalety tej nowatorskiej maszyny, oraz na stoisku zewnętrznym - „DEMO", gdzie obserwując pracującą maszynę, będzie można przekonać się jak ta innowacja usprawniła pracę w sektorze kruszenia.

 

STOISKIO „DEMO" - F8 N828/3

STOISKO WEWNĘTRZNE: pawilon B5, stoisko 311

PUNKT PROMOCYJNY: między pawilonem A6 a B6