GRANDE SUCESSO DA MB NA INTERMAT 2012

08-05-2012
GRANDE SUCESSO DA MB NA INTERMAT 2012

Kolejnym sukcesem MB S.p.A. zakończyła się edycja 2012 Intermat, Międzynarodowych Targów Maszyn, Sprzętu i Technologii dla Budownictwa i Przemysłu Materiałów Budowlanych (Paryż, 16-21 kwietnia 2012 r.).

Firma z Vicenzy przygotowała aż 4 obszary ekspozycyjne, dwa w pawilonach i dwa na zewnątrz. Po sukcesie odniesionym w 2011 r. na targach Samoter, gdzie firma Mb zaskoczyła wszystkich przedstawieniem Burleski, również na targach Intermat stoiska w pawilonie zamieniły się w prawdziwą scenę, na której pięć razy dziennie odgrywany był spektakl Pole Dance, w wykonaniu włoskiej mistrzyni Valerii Bonalume: przemawiający taniec, który pomyślany został również jako rozrywka dla publiczności, był przede wszystkim metaforą awangardowych produktów firmy MB, odzwierciedloną w ruchach, sile fizycznej, pasji i profesjonalizmie mistrzyni.

Na zewnątrz natomiast, MB przygotowała duży obszar demonstracyjny, na którym zwiedzający mogli zobaczyć w akcji czerpaki kruszące, łyżki przesiewające i najmłodszy produkt, czerpak kruszący Mb-L, przeznaczony do ładowarek, mini-ładowarek i koparko-ładowarek, który odnosi ogromne sukcesy, przekraczające wszelkie oczekiwania.

Targi Intermat były również okazją do zaprezentowania nowej ogólnoświatowej kampanii reklamowej, przygotowanej przez fotografa Angelo Gigliego, "Try me, feel the difference", która porównuje flagowy produkt firmy do nadprzyrodzonego świata superbohaterów.