Nezáleží na věku, MB Crusher je i po letech v plném nasazení

13-02-2019
Nezáleží na věku, MB Crusher je i po letech v plném nasazení

[Bagry , Únor 2019]

Stále od našich zaměstnanců slýchávám o zákaznících, kteří s našimi výrobky pracují třeba už 10 let,‟ říká Diego Azzolin, výrobní ředitel firmy MB Crusher a dodává: „Je to pro nás velký kompliment a důkaz toho, že se nám podařilo dosáhnout našeho cíle. A navíc je investice do našich produktů zisková i po tolika letech.

Drcení dolomitické horniny u Polhova Gradce ve Středoslovinském regionu je jednoduchou záležitostí, hlavně pokud se pracuje s drtícími lžícemi MB Crusher na všech projektech v celém údolí. Prvním případem je lom vzdálený 30 km od Lublaně, kde drtící lžíce BF 120.4 pracuje neúnavně už více než 10 let. Slovinská společnost spokojeně konstatuje, že jediným údržbovým zásahem byla výměna řemenů. Tuto operaci si strojník může snadno udělat sám na místě bez toho, aby museli zasahovat pracovníci servisního střediska.

Dalším příkladem je úspěšná společnost z Bavorska, která pracuje v oboru zemních a výkopových prací a demolicí. Koupili si lžíci BF 70.2 v roce 2011 a s výběrem byli tak spokojeni, že se v roce 2012 rozhodli rozšířit svoji oblast činnosti a koupit i rotační třídicí lžíci MB-S14 s dvěma rozměry ok – jeden pro zpracování půdy a druhý na třídění sutin. Vzhledem k více než pozitivním výsledkům společnost rozšířila svoji flotilu strojů také o novou generaci drticích lžic BF 70.2-S4 v roce 2017.

Výrobky MB Crusher si oblíbila i domácí italská firma General Scavi e Trasporti, která sídlí ve Veroně. Svoji první drtící lžíci MB Crusher BF 90.3 si společnost koupila v roce 2007. O dva roky později nakoupili kolová rypadla a menší drticí lžíci MB Crusher BF 70.2. „Z hlediska robustnosti a produktivity se nic nezměnilo a BF 70.2 u nás pracuje už 7 let. Drtí bez problémů i obzvláště odolné betonové bloky a smíšený materiál a je stále absolutně spolehlivá, ‟ míní firma General Scavi e Trasporti.

On-line článek: