IInterview – Drtící lžíce při práci - Czech Republic

25-11-2013
IInterview – Drtící lžíce při práci - Czech Republic

Interview - Drtící lžíce při práci

 

Prosím sdělte nám něco o Vaší společnosti: Co je Vaší obchodní náplní? Jaká je Vaše pozice ve firmě? Jsem majitelem male stavební firmy, kterou jsem zdědil po otci v roce 2011. Zabýváme  se hlavně tříděním hmot a zemními pracemi. Kdy jste si zakoupil drtící lžíci a jaký model? Na jakém stroji byla lžíce instalována? Duben 2013, model MB 50C, stroj CAT 432 E.. Jaký druh práce děláte s drtící lžící? Jaký material drtíte? Používáme ji hlavně jako doplněk k naší třídičce- např, velký kámen, beton, cihla atp. Jak jste se dozvěděl o drtící lžíci a o naší společnosti? Z internetu.

 

Co Vás přesvědčilo koupit si drtící lžíci místo standartního drtiče? Hlavně mobilita, drtící lžíci máme na traktobagru. Kolik hodin denně, dnů v týdnu v průměru drtící lžíci využívate? Tak 10 dní v měsíci. Jaký máte názor na údržbu a celkové použití lžíce? Běžná údržba.  

 

Myslíte si, že díky drtící lžici máte více možností  k tomu být na trhu více konkurence schopný? Jaké jsou dle Vašeho názoru, hlavní charakteristiky, které odlišují drtící lžíce MB od jiných konvenkčních drtících metod? Tak myslím si, že zatím v ČR lžíci mb50c na traktobagru moc lidí nemá.