I S TOUTO PRACÍ SE MŮŽETE SETKAT! JAK SE VYPOŘÁDAT S NEOBVYKLOU ZAKÁZKOU S MB CRUSHER?

24-06-2019

ZAVOLEJ & VYŘEŠ” je inovativní bezplatná služba určená profesionálům na staveništi

Hola hola, stavba volá a MB Crusher je tu pro Vás! I pro ty nejbizarnější požadavky.

Italská společnost se službou „Zavolej & Vyřeš“ poskytuje své zkušenosti a pomoc firmám v oboru, které musí čelit složitému, dočasnému nebo neobvyklému  projektu a neví, jaké strojní zařízení použít.

A jak tato služba funguje? To nám vysvětlí výrobní ředitel Diego Azzolin, který spolu s ostatními sourozenci představuje podnikatelského a revolučního ducha MB Crusher. „Jedná se o službu zaměřenou na všechny sektory, od stavebnictví po demolici, od silničních výkopů, zemních prací, sanací, kanalizací, práci v lomeh až po ekologické rekultivace. Jak to teda funguje? Není to žádná věda! Kdo potřebuje poradit, kontaktujte nás a my poskytneme zkušenosti a znalosti našich techniků. Vždy jsme měli poradenské oddělení, které pomohlo zákazníkům vybrat strojní zařízení pro jejich staveniště a vysvětlit přínosy a úspory, které naše zařízení poskytuje. Nyní jsme toto oddělení ještě rozšířili: proto můžeme rychle reagovat i na nejvzdálenější a nemyslitelné požadavky trhu“.

Díky mnoha „neobvyklých“ případů, které již byly vyřešeny, společnost MB Crusher pochopila, že její stroje nabízejí efektivní řešení i v jiných oblastech, než v těch nejběžnějších.

zpracovat s drtičem MB-L160  Fendt

První případ se týká německé společnosti Kübler, zabývající se zemědělským a hutním průmyslem. Na staveništi měli hromadu inertního materiálu z demolice a pozůstatků žulových bloků používaných pro stavbu hrobek.

Materiál, který nebyl nijak využitý. Rozhodli se jej zpracovat s drtičem MB-L160: podrtili vše na místě a získali tak dvojnásobnou výhodu: zisk z prodeje materiálu a diverzifikaci byznysu.

I S TOUTO PRACÍ SE MŮŽETE SETKAT! JAK SE VYPOŘÁDAT S NEOBVYKLOU ZAKÁZKOU S MB CRUSHER?
I S TOUTO PRACÍ SE MŮŽETE SETKAT! JAK SE VYPOŘÁDAT S NEOBVYKLOU ZAKÁZKOU S MB CRUSHER?

Ve Spojených státech společnost musela demontovat a zlikvidovat radioaktivní betonové sloupy.
Použili 2 drtiče BF90.3 na rypadlech Caterpillar a materiál podrtili přímo na místě, bezpečně a tiše. Jejich cílem bylo hlavně neprášit: proto na drtící lopaty bylo připojeno zavlažovací zařízení.

Dalším zvláštním případem je jihoamerická společnost, která se zabývá zpracováním nebezpečného dehtového odpadu: cílem bylo oddělit mokrou část bahna od ostatního pevného materiálu.

Na rypadlo Caterpillar připojili třídící koš MB-S18, aby oddělili materiály a mohli tak dále využít materiál k výrobě paliv a lubrifikantů.

Taktéž ve Francii umožnilo použití třídícího koše MB-LS170 vybrat železný odpad pocházející ze spalovny, oddělit ho od popela a znovu použít v procesu automobilového průmyslu. MB třídící koš byl připojen přímo na operační stroj a to bez další spotřeby energie nebo paliva s ohledem na životní prostředí.

Nyní se přesuneme do Mexika, do sádrovcového lomu. Namísto drahých a nepřesných výbušnin, společnost použila frézy MB Crusher k redukci materiálu na malé kamení o několika milimetrech, aby se zabránilo tvorbě velkého množství prachu.

A skončíme v Itálii, v Trentinu Alto Adige, kde se na konci roku 2018 přehnala silná bouře přes hektary lesů. K přesunu kmenů stromů použila společnost drapák MB-G900 na rypadle Hyundai 210. Tento všestranný a přesný drapák se ukázal jako nejlepší pomocník.

MB-LS170 - Caterpillar
 drapák MB-G900 - New Holland
frézy MB-R900 - Caterpillar

Toto a mnoho dalších jsou příběhy našich zákazníků, kteří vyřešili neobvyklou zakázku s produkty MB.
Se službou „Zavolej & Vyřeš“  MB Crusher učinil důležitý krok vpřed směrem k zákazníkům ve všech odvětvích a nabízí své know-how těm, kteří chtějí přeměnit obtížné zakázky v obchodní příležitosti. Cílem společnosti MB Crusher vždy bylo a bude, abychom umožnili našim zákazníkům soběstačnost a úspěšnost.

Zbývá jen zkusit: „Zavolat & Vyřešit“!